Plastová sedačka do vany s přísavkami, různé výšky

Kód: 559 A 559 B 559 C 559 D Zvolte variantu
26 hodnocení
Značka: DMA
1 980 Kč
Na objednávku do 3 až 5 pracovních dnů Na objednávku do 3 až 5 pracovních dnů Na objednávku do 3 až 5 pracovních dnů Na objednávku do 3 až 5 pracovních dnů Zvolte variantu
Varianta

Sedačka do vany je část řady kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a hůře pohyblivé osoby. Své využití nachází zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen bez pomoci použít standardní vanu. Svou konstrukcí usnadňuje běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminují možné riziko při těchto úkonech. Také velmi zvyšuje soběstačnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedačka do vany je část řady kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a hůře pohyblivé osoby.

Své využití nachází zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen bez pomoci použít standardní vanu. Svou konstrukcí usnadňuje běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminují možné riziko při těchto úkonech. Také velmi zvyšuje soběstačnost.

Jednoduchá konstrukce sedačky umožňuje snadnou manipulaci a výrazně usnadňuje instalaci do vany. Celkové rozměry sedačky jsou navrženy tak, aby umožňovaly využití sedačky ve většině standardních van.

Lehká celoplastová konstrukce sedačky umožňuje snadnoumanipulaci a instalaci do vany. Ve spodní části je konstrukce sedačky doplněna čtyřmi protiskluzovými přísavkami, které zabraňují nežádoucímu posunutí po dně vany, čímž výrazně přispívají ke zvýšení stability a bezpečnosti. K  uvolnění a zvednutí sedačky jsou jednotlivé přísavky opatřeny táhlem, po jehož odtažení je přísavka uvolněna. Pro větší bezpečnost je sedací plocha ze zdrsněného plastu pro zajištění protiskluzového účinku.

Parametry:
Šířka sedu: 45.5 cm
Hloubka sedu: 30 cm
Výška sedu: 15|20|30|35 cm
Nosnost sedačky: 190 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedátka do vany
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: