Věrnostní program

Víte o našem věrnostním programu? Všechny naše zákazníky rádi odměňujeme za spokojenou spolupráci.
Zapojte se tak i Vy do našeho bonus programu - funguje to velmi jednoduše a vše je transparentní - za čím více u nás nakoupíte, tím lepší od nás dostanete ceny!

Jak se do bonus programu zapojím?


Prvním krokem je registrace na našem e-shopu. Je to nezbytné, abychom dokázali rozeznat, který zákazník u nás objednal a jakou mu má systém přiřadit slevu.
Registrační formulář naleznete v pravé části stránek nebo pokračujte přímo na registrační formulář

No a to je vše :-) Vaší registrací se automaticky stáváte účastníkem bonus programu. Všechny existující registrace byly do režimu bonus programu zapojené automaticky.

Důležité: Před každou objednávkou se vždy prosím přihlašte pod svými přihlašovacími údaji - pokud objednávku odešlete v režimu nepřihlášeného zákazníka, systém neumí připočíst Vaši objednávku pod bonus konto.

Jak to celé funguje?


S každou objednávkou, kterou u nás provedete, se Vám automaticky navyšuje bonus konto za všechny Vaše nákupy. Na základě celkové výše nákupů Vám systém odečte z dalších objednávek přiznanou slevu /tabulka slevových hladin níže/. Po přihlášení vidíte v katalogu produktů ceny již po slevě - vždy tak přesně víte kolik zaplatíte.

Věrnost se vyplací a my jí dokážeme ocenit!

Nemusíte se o nic starat nebo jakkoliv řešit - vše funguje automaticky a pro všechny naše zákazníky - jsme transparentní!

A jakou cenu vlastně dostanu?

Výše slevy se liší od celkové výše provedených nákupů. Důležité je, že sleva je pro Vás přiznána nastálo, nemusíte s nákupy spěchat a navíc se Vám sleva bude do budoucna pouze zvyšovat :-)

Celková výše nákupů Výše slevy
Objednáno za 0 - 3 000 Kč 0 %
Objednáno za 3 001 - 5 000 Kč 4 %
Objednáno za 5 001 - 15 000 Kč 6 %
Objednáno za 15 001 - 40 000 Kč 8%
Objednáno nad 40 000 Kč 10 %

A to není vše - stále samozřejmě platí i naše nabídka dopravy zdarma při objednávce nad 5000 Kč nebo zvýhodněné ceny u spousty produktů!

Časté otázky:

Teď jsem odeslal objednávku za 4000 Kč, ale v objednávce stále vidím stejnou cenu.

Ano, to je v pořádku - systém Vám automaticky nastaví slevu 4% na Váš profil a na další objednávku se již uplatní sleva.

Od kdy se načítají slevy do věrnostního programu?
Sleva se do bonus konta načítá okamžikem registrace na první objednávku.

Jak poznám jakou mám slevu?
Po přihlášení na Váš profil ihned vidíte výši slevy. Zároveň v internetovém katalogu jsou již všechny ceny po slevě.

Máte jiný dotaz nebo jsme něco nevysvětlili dostatečně? Nebojte se nás zeptat na info@zijtekvalitne.cz