Otočná sedačka do vany závěsná bez výřezu

Kód: 536
14 hodnocení
Značka: DMA
4 680 Kč
Na objednávku do 3 až 5 pracovních dnů

Sedačka do vany je část řady kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a hůře pohyblivé osoby. Své využití nachází zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen bez pomoci použít standardní vanu. Svou konstrukcí usnadňuje běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminují možné riziko při těchto úkonech. Také velmi zvyšuje soběstačnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá konstrukce sedačky umožňuje snadnou manipulaci a výrazně usnadňuje instalaci do vany. Celkové rozměry sedačky jsou navrženy tak, aby umožňovaly využití sedačky ve většině standardních van.

Konstrukce sedačky se skládá z rámu vyrobeného z povrchově upravených ocelových trubek a plastového hygienického sedátka. Závěsná ramena jsou opatřena protiskluzovými koncovkami, které zabraňují nežádoucímu skluzu a posunu po obvodových stranách vany, na kterých je sedačka zavěšena, čímž výrazně přispívají ke zvýšení stability a bezpečnosti.

Mechanické uložení sedátka umožňuje jeho plynulé otáčení, čímž se výrazným způsobem usnadňuje následná manipulace s pacientem. Pro fixaci zvolené polohy a dosažení maximální stability, lze otočnou sedací část prostřednictvím mechanické západky zajistit jednoduchým způsobem ve čtyřech pozicích, a to vždy po 90°. Boční ramena závěsného rámu jsou opatřena čtyřmi plastovými protiskluzovými koncovkami, které zabraňují nežádoucímu skluzu a posunu po obvodových stranách vany, na kterých je sedačka zavěšena, čímž výrazně přispívají ke zvýšení stability a bezpečnosti. Dále je zde stabilizační šroubovací vzpěra, která je zakotvena na vnitřních bocích vany.

Parametry:
Vnitřní šířka vany: 58 cm
Celková šířka: 71 cm
Šířka sedu: 40 cm
Hloubka sedu: 40 cm
Hloubka zavěšení: 0 cm
Nosnost sedačky: 100 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedátka do vany
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: