Sklopná sedačka do sprchy polstrovaná s výřezem a opěradlem

Kód: DMA4239G
3 hodnocení
Značka: DMA
ZDARMAZDARMA
Sklopná sedačka do sprchy polstrovaná s výřezem a opěradlem
9 840 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklopná sedačka do sprchy je část řady kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a hůře pohyblivé osoby.

Své využití nachází zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen bez pomoci použít standardní sprchu. Svou konstrukcí usnadňuje běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminují možné riziko při těchto úkonech. Také velmi zvyšuje soběstačnost.

Jednoduchá konstrukce sedačky umožňuje snadnou manipulaci. Celkové rozměry sedačky jsou navrženy tak, aby umožňovaly využití sedačky ve většině standardních sprch.

Konstrukce sklopné sedačky se skládá z rámu vyrobeného z ocelových trubek a plastového hygienického sedátka. Sklopný mechanismus umožňuje dvě polohy  - vodorovná poloha pro běžné používání a svislá pro sklopení sedačky. Sedačka má podpůrné nohy /výškově nastavitelné/, které odlehčují zavěšení a umožňují zvýšit nosnost.Sedačka má polstrované područky, samotné sedátko a opěrku zad. Sedátko má speciální výřez pro provedení osobní hygieny.

Sedačka se připevňuje do sprchy šrouby do nosné konstrukce. Pro upevnění použijte samořezné šrouby o průměru 10 mm a hmoždinky zvolte podle druhu materiálu zdi, do které chcete upevnit sedačku.

Parametry:
Šířka sedu: 44 cm
Hloubka sedu: 37 cm
Hloubka sklopené sedačky: 20 cm
Výška sedu: 52–59 cm
Hmotnost sedačky: 7.3 kg
Nosnost sedačky: 160 kg 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevná
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: