Plenkové kalhotky, MoliCare Premium Elastic 6 kapek, 30 ks, různé velikosti

Kód: 52199248110 52199248172 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: HARTMANN-RICO
660 Kč
Na objednávku 1-2 dny Na objednávku 1-2 dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní zalepovací kalhotky MoliCare Elastic 6 kapek s elastickými bočními pásy pro usnadnění každodenní péče o osobu s těžkou inkontinencí. Vhodné pro použití v případech těžké inkontinence a pro pacienty na lůžku nebo handicapované.

Poskytují maximální bezpečnost, jsou vhodné na denní použití.

Superabsopční třívrstvé savé jádro:
Patentované kroucené vlákno odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání na povrch pomůcky. Superabsorbent v savém jádře ihned přemění moč na gel. Tím kalhotky zaručují maximálně suchý povrch a bezpečné používání. Navíc látka Odour Neutralizer pohlcuje pach a zaručuje tak pohodlné používání pro osobu s únikem moči i jeho ošetřovatele.

Patentované kroucené vlákno:
Jeho unikátní vlastnosti zaručují na povrchu pomůcky pH 5,5, které je neutrální k pokožce. Tím se povrch pomůcky antibakteriální a eliminuje až 99,9% bakterií. Pokožka tak zůstává zdravá a bez dermatitid.

Špičkově prodyšné materiály brání opruzeninám:
Plně prodyšný elastický pás s lycra gumičkami poskytuje pokožce maximální cirkulaci vzduchu a taktéž tím napomáhá, aby pokožka zůstala zdravá bez nežádoucích kožních projevů.

Elastické boční pásy:
Elastické boky jsou pohodlné a zároveň usnadňují manipulaci s pomůckou i s imobilní osobou. Pásy urychlují aplikaci pomůcky o 20% a snižují fyzickou námahu ošetřovatele o 24%. Tím je péče o imobilního pacienta jednodušší a efektivnější.

Velikosti:
M - Medium:  Obvod přes boky: 85-120 cm  ; 30 ks v balení  ; savost: 2159 ml
L - Large:  Obvod přes boky: 115-145 cm  ; 30 ks v balení  ; savost: 2349 ml

Balení obsahuje 30 ks kalhotek, cena za balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: