Dr. Popov - Tea Tree Oil 100%, (obsah 11 ml, 25 ml) - DOPRODEJ

Kód: DRP7250/11
Akce Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Dr Popov
132 Kč –50 %
Dr. Popov - Tea Tree Oil 100%, (obsah 11 ml, 25 ml) - DOPRODEJ
132 Kč –50 % 66 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

100% čistý Tea Tree Oil s antiseptickými účinky, v nejvyšší možné kvalitě.

DOPRODEJ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tea Tree Oil – co jste o něm nevěděli:

Tea Tree Oil je čirý až velmi světle zlatý esenciální olej čerstvé kafrové barvy. Získává se z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca Alternifolia), který roste zejména v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Evropané ho objevili až v roce 1770 díky kapitánu Cookovi.
Tea Tree Oil (i u nás se vžil jeho anglický název) se pro svoje výborné antiseptické účinky hojně uplatňuje zejména v kosmetických a léčivých přípravcích. Prokazatelné výsledky má při ošetřování drobných poranění kůže a při péči o problematickou pokožku.

Firma Dr. Popov ve svých výrobcích používá nejkvalitnější originální australskou surovinu, jejíž 100% farmaceutická čistota je garantována australskými státními institucemi.

Složení:

100% Melaleuca Alternifolia.

100% čistý olej z australského čajovníku (Melaleuca alternifolia) se uplatňuje v kosmetických přípravcích především jako tonikum a konzervant, zabraňující růstu nežádoucích mikroorganismů.
Je vhodný k péči o pokožku svědivou a červenou s projevy akné a plísní. Používá se také k ochraně pleti po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

Balení 11 ml, 25 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: