VIACELL - Hydrogelové hojivé krytí na rány sterilní 2 ks

Kód: 8594062140146
Neohodnoceno
Značka: VIACELL
65 Kč
Skladem (5 ks)
  • Hojivé hydrogelové krytí vytváří po přiložení na ránu vlhké prostředí, je sterilní a obsahuje desinfekci. Hydrogel má absorpční schopnosti, takže mokvající ránu čistí. Je vhodný pro ošetření drobných poranění i vleklých ran, byl testován na hojení bércových vředů. Po přiložení na ránu mírní bolest a nedráždí okolní pokožku, je třeba fixovat dodatečnou fixací cívkovou náplastí nebo obvazem.
  • V balení jsou dva kusy s hydrogelovým krytím velikosti 65x50 mm.
  • Účel k použití:
    Sterilní hydrogelové hojivé krytí je určené k podpoře hojení porušeného kožního krytu z důvodu akutní nebo chronické rány jako jsou dekubity, bércové vředy, diabetická noha apod. Vlivem vysokého obsahu vody v hydrogelovém krytí dochází k vytvoření vlhkého prostředí v bezprostředním okolí rány. Absorpční schopnost hydrogelu zároveň umožňuje absorbování škodlivých látek z rány. Po aplikaci udržuje hydrogelové krytí v ráně optimální podmínky pro hojivé biologické procesy (vlhkost, pH, teplotu) tzv. vlhká terapie hojení. Krytí je baleno v bariérovém obalu, který zabraňuje vysychání hydrogelu a zároveň udržuje hydrogel sterilní.

    * Při hojení chronických ran, jako jsou bércové vředy je důležité přes hydrogelové krytí provést bandážování pružným obinadlem. Pokud krytí k ráně přischne, stačí krytí navlhčit a lehce sejmout. V případě přiložení krytí na mokvající ránu, hydrogel absorbuje sekret z rány a rozpadne se na žmolky, které stačí při převazu opláchnout. Po aplikaci krytí je třeba proces hojení pravidelně kontrolovat.

 

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: